Apie įrenginį – sauluona

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Apie įrenginį

 

Tualeto kvapų pašalinimo sistema

 

Tualetas dažniausiai yra vienoje patalpoje su vonia. Tai praktiška ir stilinga, tačiau toks sprendimas iškelia naujus iššūkius. Atlikti tyrimai patvirtino, kad egzistuoja didesnė nei 60 proc. tikimybė, jog ant dantų šepetėlio, jei jis laikomas vienoje patalpoje su tualetu, bus randama daug bakterijų. Pasklidusias bakterijas gali sunaikinti sintetiniai oro gaivikliai, tačiau jie kenkia žmogaus sveikatai nemažiau nei pačios bakterijos. Visi šie faktoriai ypač aktualūs namuose, kuriuose auga vaikai arba alergiški asmenys.

Todėl siūlome patikimą ir nebrangų tualetas bakterijas bei kvapus naikinantį įrenginį. Jeigu įrenginiu per parą naudositės 60 min., įrenginys Jums gali veikti ~ 80 metų. 80 metų be bakterijų ir kenksmingų kvapų.

Įrenginys automatiškai įsijungia kai Jūs naudojatės tualetu ir atsijungia kai juo naudotis nustojate. Jeigu įrenginiu per parą naudositės 60 min., įrenginio eksploatacinis laikas sieks 30 tūkst. valandų, o tai yra daugiau nei 80 metų. Per visą šį laikotarpį nereiks keisti filtrų ar naudoti papildomų cheminių medžiagų.
Net jeigu pakeisite gyvenamą vietą arba tualetą, įrenginį galėsite permontuoti ir toliau nepertraukiamai naudoti.

Pasinaudojus tualetu pasklinda virusai ir bakterijos, kurių neįmanoma tradiciniais būdais izoliuoti ar pašalinti. Atlikti tyrimai patvirtino, kad yra daugiau nei 60 proc. tikimybė, jog ant dantų šepetėlio, jei jis laikomas vienoje patalpoje su tualetu, yra randama bakterijų.

Tik ši wc sistema, montuojama prie ventiliatoriaus ir atbulinio vožtuvo garantuoja 99,99 procentų veiksmingumą. Įrenginys pašalina ore sklindančias bakterijas, virusus ir nemalonius kvapus. Milijonai bakterijų yra pašalinama greičiau, nei jos pasklinda po visą patalpą ir pradeda kelti pavojų žmonių sveikatai.

Gaminio kaina priklauso nuo pasirinktos komplektacijos. Tačiau net ir maksimalūs sprendimai kainuos pigiau, nei suma, išleista kenksmingiems oro gaivikliams per aštuonis dešimtmečius.

Tai vienintelis, Lietuvoje, gaminys, kurio dėka galėsite pamiršti nemalonius tualeto kvapus, pavojingas bakterijas, nepatogius ir kenksmingus oro gaiviklius. Įrenginys gali būti įmontuojamas į pastatomus ir į potinkinius(rėminius) tualetus.